0 0

چگونه از صفحه ای در کامپیوتر عکس بگیریم؟

ترفند فتوشاپ مهدی محمدی 1396/03/26 1494 بازدید
متوسط سطح ترفند

شاید بخواهید از صفحه ای در رایانه خود عکس بگیرید و آن را ذخیره کنید اما ترفند آن را ندانید پس با سایت یه ترفند همراه باشید.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید از کد رهگیری که در یک سایت ثبت نام کرده اید و یا یک صفحه خاص عکس بگیرید اما طریقه آن را ندانید.برای عکس گرفتن از صفحه رایانه خود یا به اصطلاح اسکرین شات، شما دو راه میتوانید انجام دهید.

در قسمت اول راه کلاسیک و قدیمی آن را بدون کمک به نرم افزار توضیح میدهیم و در پست بعدی نرم افزار کاربردی  را معرفی میکنیم که به شما در این راه خیلی کمک میکند.پس با سایت یه ترفند همراه باشید.شما برای گرفتن اسکرین شات در رایانه، ابتدا باید یا نرم افزار فتوشاپ بر روی سیستمتان نصب باشد یا از نرم افزار پینت (paint) که در اکثر ویندوزها به صورت دیفالت نصب شده است کمک بگیرید.


در گام اول از صفحه ای که میخواهید عکس بگیرید را آماده کنید و سپس دکمه پرینت اسکرین روی کیبورد را بزنید (PrtSc) در مرحله بعد یکی از نرم افزارهایی که گفتیم را باز کنید و یک صفحه خالی در فضای نرم افزار ایجاد کنید. (برای ایجاد صفحه خالی کلید کاربردی Ctrl+N را فشار دهید.


در مرحله آخر در صفحه خالی که ایجاد کرده اید با زدن کلید ترکیبی Ctrl+V عکس صفحه مورد نظرتان روی بر روی صفحه خالی ایجاد میگردد. و در نهایت میتوانید با فرمت دلخواه ذخیره کنید.

منبع : یه ترفند

مهدی محمدی

مهدی محمدی کاربر عادی

23 ترفــند 10 امتیـاز

0 نظر دوستان در رابطه با ترفند

نظری ثبت نشده است!

ارسال نظر

لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید!

چگونه اسکرین شات بگیریم عکس از صفحه لپ تاپ عکس از صفحه کامپیوتر اسکرین شات در کامپیوتر چگونه از صفحه مورد نظر در کامپیوتر عکس بگیریم اسکرین شات

ورود به حساب کاربری

بازیابی پسورد

هنوز حساب کاربری ندارید ؟ همین حالا عضو یه ترفند شوید

ساخت حساب کاربری

بازیابی پسورد

حساب کاربری دارید ؟ همین حالا وارد حساب شوید

بازیابی پسورد

عضویت

حساب کاربری دارید ؟ همین حالا وارد حساب شوید