1 0

چطور رمز دو مرحله ای تلگرام را فعال کنیم ؟ ( جلوگیری از هک )

متوسط سطح ترفند

در این آموزش قصد داریم نحوه فعال سازی رمز دو مرحله ای تلگرام را به شما آموزش دهیم . اگر شما هم جز کاربران تلگرام هستید می توانید برای امنیت بیشتر رمز دو مرحله ای تلگرام را فعال کنید . با ما همراه باشید .

مرحله اول :


ابتدا تلگرام را باز کرده و به مسیر Settings > Privacy and Security  ( تنظیمات > خصوصی و امنیت ) را انتخاب کنید . از قسمت Security  گزینه Two-Step Verification را بزنید . 
مرحله دوم : 


سپس بر روی گزینه Set Additional Password  بزنید . در این جا می توانید پسوردی متشکل از حروف یا اعداد یا هر دو وارد کنید . بعد از وارد کردن پسورد ، تیک بالا سمت راست را زده و دوباره رمز عبور خود را تکرار کنید .مرحله سوم :


بعد از این که رمز خود را مجدد وارد کردید ، از شما خواسته می شود که password hint  را وارد کنید . password hint به شما کمک      می کند تا رمز خود را یادآوری کنید . بعد از وارد کردن این رمز ، تیک بالا سمت راست را بزنید .   1. در مرحله بعد تلگرام از شما یک آدرس ایمیل یا جیمیل درخواست می کند تا بعد ها برای ریکاوری پسورد از آن استفاده کنید .
  2.  وارد کردن ایمیل به صورت اختیاری است ،  اما به شما توصیه می شود ایمیل ریکاوری را وارد کنید تا بعد ها به مشکل برنخورید . ولی اگر تمایل به وارد کردن ایمیل ریکاوری ندارید می توانید گزینه Skip را بزنید .
  3. اگر ایمیل ریکاوری را وارد کردید بعد از اینکه بر روی تیک گوشه سمت راست بالا زدید یک ایمیل حاوی لینک فعال سازی به آدرس ایمیلی که وارد کردید فرستاده می شود.

مرحله چهارم :


  • در این مرحله باید به آدرس ایمیل خود مراجعه کرده و لینک فعال سازی که توسط تلگرام  برای فعال سازی رمز دو مرحله ای فرستاده شده است را تایید کنید .


زمانی که برای اولین بار آ را انجام می دهید ، به شما گزینه هایی نشان داده می شود که شامل تغییر پسورد ، آموزش کردن پسورد ، تغییر دادن ایمیل ریکاوری می باشد .  


 

منبع : یه ترفند

UserPicture

حمید رضا رحیمی کاربر عادی

..
30 ترفــند 10 امتیـاز

0 نظر دوستان در رابطه با ترفند

نظری ثبت نشده است!

ارسال نظر

لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید!

تلگرام رمز دو مرحله ای فعال مردن رمز دو مرحله ای جلوگیری از هک تلگرام هک

ورود به حساب کاربری

بازیابی پسورد

هنوز حساب کاربری ندارید ؟ همین حالا عضو یه ترفند شوید

ساخت حساب کاربری

بازیابی پسورد

حساب کاربری دارید ؟ همین حالا وارد حساب شوید

بازیابی پسورد

عضویت

حساب کاربری دارید ؟ همین حالا وارد حساب شوید