1 0

3 ترفند برای داشتن فکری متفاوت مانند میلیونرها

کارآفرینی حمید رضا رحیمی 1396/03/03 1121 بازدید
متوسط سطح ترفند

اگر تا به حال زندگینامه میلیونر ها را مطالعه کرده باشید ، می فهمید که آنها دارای فکری متفاوت نسبت به دیگران در دوران خود هستند .اما در این آموزش سعی ما بر این است تا 3 راهی که میلیونر ها برای متفاوت فکر کردن نسبت به دیگران در پیش می گیرند ، را برای شما بیان کنیم .

طرز فکر جدید به شما یک دیدگاه جدید در زندگی می دهد. و شما راهباید این حقیق را بدانید که در این دنیا رقیبانی دارید و طرز فکری اشتباه باعث قوی شدن بیشتر آن ها می شود. بهتر است ضعف های رقیبان را پیدا کرده و در آن پیشرفت پیدا کنیم تا بتوانیم آنها را شکست دهیم .


3 مورد زیر را برای دست یابی به موفقیت مطلوب به خطر داشته باشید . 


1- کارشناس و منتقد درونی خود را تنظیم کنید :


برای دست یابی به سطح بالایی از موفقیت نیازمند اعتماد به نفس بالا و  احترام به خود و غرور شخصی هستید . شما بهترین هستید .  هیچ کس مانند شما در تاریخ بشری نیست . شما زمانی که استعداد ها و توانایی هایی شگفت انگیزی که دارید را به درستی به کار بگیرید می توانید به آرزوهای بزرگ خود برسید . 
2- استاندارد های خود را افزایش دهید : 


سخنگوی انگیزشی جیم رن می گوید : به من بگویید چه فرقی میان کارهایی که می بایست  انجام دهید و کارهایی که باید به طور قطعی انجام دهید چیست ؟ کارهایی که آسان به نظر می رسند در اجرا آسان نیستند . مثلا شما باید ودر رزش کنید ولی این کار را انجام نمی دهید . شما باید غذای سالم بخورید ولی این کار را انجام نمی دهید . 

اما اگر کاری را که باید به طور قطعی انجام بدید با زندگی شما ارتباط داشته باشد ، این خودش یه تغییر وتحول در شما ست . مثلا اگر غذای سالم به شما زندگی می دهد پس باید عادات غذایی سالم را در خود افزابش دهید . 

اگر شما استاندارد های خود را بالا ببرید و یا  ( می بایست ) را به ( حتما ) تبدیل کنید ، شما یک تغییر درونی را برای بهبود کیفیت زندگی خود ساخته اید . 3- تمرین بی وقفه شخصی :


اگر می خواهید یک روز  مانند میلیونرها فکر کنید، پس شما باید خلاقیت و هنر عالی خود را به طور روزانه نشان دهید. زمانی که این عادت ها در معرض تمرین و تکرار قرار نگیرند ، هرگز ایجاد نمی شوند .

پس باید این عادت که تمرین برخی خصایل هست را در دستور کار خود قرار دهید تا در نهایت به آن دست یابی پیدا کنید . 

منبع : entrepreneur

UserPicture

حمید رضا رحیمی کاربر عادی

..
29 ترفــند 10 امتیـاز

0 نظر دوستان در رابطه با ترفند

نظری ثبت نشده است!

ارسال نظر

لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید!

کسب وکار عادت ها میلیونر ها 3 ترفند برای داشتن فکری متفاوت مانند میلیونرها ترفند عادات میلیونرها

ورود به حساب کاربری

بازیابی پسورد

هنوز حساب کاربری ندارید ؟ همین حالا عضو یه ترفند شوید

ساخت حساب کاربری

بازیابی پسورد

حساب کاربری دارید ؟ همین حالا وارد حساب شوید

بازیابی پسورد

عضویت

حساب کاربری دارید ؟ همین حالا وارد حساب شوید