0 0

4 ترفند برای جلوگیری از اشتباهاتی که در کسب وکارهای آنلاین می افتد

متوسط سطح ترفند

امروزه با توجه به رشد اینترنت و فضای مجازی ، میل به ایجاد کسب و کار اینترنتی هم افزایش پیدا کرده است . در این راه سخت ممکن است موانعی وجود داشته باشد که اگر یه مدیر آن را به خوبی ارزیابی نکند ، می تواند آثار زیان باری داشته باشد و حتی منجرب به شکست شود . در این مقاله سعی داریم 4 اشتباهاتی که ممکن در کسب وکار های آنلاین اتفاق بیوفتد را برای شما توضیح دهیم .

1- محصول یا خدمات خود را سریع راه اندازی کنید :
زمانی که شما شروع به ساخت و تولید یک وب سایت یا پادکست برای افراد مختلف می کنید ، تا زمانی که این تلاش منجرب به تولید محصول یا خدمت نشود فایده ای ندارد . 

اما در ابتدا ممکن است آثار شما زیاد جالب نباشد اما اگر خدمات و آثار تولیدی شما از روی خلاقیت باشد و کمتر دنیای کنونی وجود داشته باشد می تواند کمک زیادی در موفقیت شما داشته باشد .


2-مشکلات مهم تر را حل کنید : 


یکی از اشتباهاتی که ممکن است افراد در کسب و کار  خود انجام دهند این است که به مشکلات فرعی زیاد توجه کرده و از توجه به مشکلات بزرگ تر غافل می مانند . 


3- به مشتری های خود اهمیت دهید و به حرف های آنها گوش دهید : گاهی گوش دادن به مشتری ها باعث می شود که فرد از نقاط قوت و ضعف کار خود آگاه شود حتی اگر از شما خریدی نشود اما بتوانید چند نکته در باره محصولات خود یا سایر محصولات دریافت کنید و اینکه چرا خرید از شما کمتر از دیگران است می تواند کمک شایانی به شما کند .4-  موضوعی را انتخاب کنید که به آن اشراف کامل دارید : گاهی افراد شروع به کسب و کاری می کنند که اطلاعات چندانی درباره آن موضوع ندارند و یا از اینکه در آینده باید به کجا برسند آگاهی ندارند . این افراد در کسب وکار خود سریع از دیگران به مشکل بر می خورند . پس سعی کنید موضوعی را انتخاب کنید که در ابتدا از آن آگاهی داشته باشید و همچنین به آن علاقه مند باشید .


 

منبع : fizzle.co

UserPicture

حمید رضا رحیمی کاربر عادی

..
32 ترفــند 10 امتیـاز

0 نظر دوستان در رابطه با ترفند

نظری ثبت نشده است!

ارسال نظر

لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید!

ترفند اشتباه در کسب و کار کسب و کار 4 اشتباه در کسب وکار جلوگیری از اشتباه در کسب و کار 4 ترفند برای جلوگیری از اشتباهاتی که در کسب وکارهای آنلاین می افتد

ورود به حساب کاربری

بازیابی پسورد

هنوز حساب کاربری ندارید ؟ همین حالا عضو یه ترفند شوید

ساخت حساب کاربری

بازیابی پسورد

حساب کاربری دارید ؟ همین حالا وارد حساب شوید

بازیابی پسورد

عضویت

حساب کاربری دارید ؟ همین حالا وارد حساب شوید