0 0

3 ترفند برای زیباتر شدن

زیبایی حمید رضا رحیمی 1396/03/08 1698 بازدید
مقدماتی سطح ترفند

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به زیبایی ظاهری و آراستگی خود اهمیت می دهید در این آموزش قصد داریم چند ترفند برای زیباتر شدن آموزش دهیم با ما همراه باشید .

1- درمان مویی با استفاده از تخم مرغ و موز :آیا به دنبال درخشش کمی بیشتر موهای خود هستید ؟ نگران نباشید ، یک عدد تخم مرغ و یک عدد موز را باهم دیگر مخلوط کنید. آن را مانند یک خمیر ضخیم به موهای خود بگذارید و بعد از 10 الی 30 دقیقه آن را بردارید . بعد از این کار موهای خود را بشویید . 
2- ماسک ساده صورت ساخته شده از عسل :عسل به طور طبیعی ضد باکتری بوده و بهترین راه برای ایجاد پوستی نرم است . یکبار در هفته یک قاشق غذاخوی عسل یا عسل خام را در کف دستان خود ریخته و دستانتان را به هم بمالید و به صورت خود بکشید . بعد از 5 الی 10 دقیقه صورت خود را با آب گرم  بشوییدو صورت خود را خشک کنید . عسل خام روشی موثر برای جذابیت است .


3-  مسواک زدن خشک  برای پوست بهتر
مسواک زدن خشک یک فرایند سم زدایی ساده برای بدن شما است. این تحریک تعدادی از ارگان ها م از طریق یک ماساژ آرام می شود. همچنین به  سیستم لنفاوی کمک می کند ،  پوشش مرده پوست را از بین می برد، تقویت سیستم  ایمنی بدن، می تواند سلولیت  را از بین ببرد، تحریک هورمون ها، و می تواند کمک  به سفت شدن پوست از طریق گردش خون کند. بهترین از همه موارد بالا  ارزان و آسان  تر است. منبع : thankyourbody

UserPicture

حمید رضا رحیمی کاربر عادی

..
32 ترفــند 10 امتیـاز

0 نظر دوستان در رابطه با ترفند

نظری ثبت نشده است!

ارسال نظر

لطفا برای ثبت نظر خود وارد شوید!

زیبایی زیباتر شدن 3 ترفند برای زیبا تر شدن Beauty Tips

ورود به حساب کاربری

بازیابی پسورد

هنوز حساب کاربری ندارید ؟ همین حالا عضو یه ترفند شوید

ساخت حساب کاربری

بازیابی پسورد

حساب کاربری دارید ؟ همین حالا وارد حساب شوید

بازیابی پسورد

عضویت

حساب کاربری دارید ؟ همین حالا وارد حساب شوید